O nás

O NÁS


Ne každý má dnes možnost s ohledem na časové důvody vyjet si k moři, odpočívat a nechat se hladit slunečními paprsky . A přesto slunce k životu nutně potřebujeme. Jak vyřešit toto dilema? Odpověď je snadná zajděte si do Solárního studia Ergoline.

Solární studio Ergoline v Českých Budějovicích na Senovážném náměstí bylo otevřeno před více jak pětadvaceti lety a může se tak pochlubit opravdu dlouhou historií.
V průběhu let došlo k rozšíření studia z původních pěti kabin na současných osm a rozšíření o velký dětský koutek. Také design interiéru prošel oproti původnímu vzhledu studia velkými změnami. Solární studio je vybaveno solárii značky Ergoline a to těmi nejmodernějšími typy a dochází k jejich pravidelné obměně. Značka Ergoline je světově známou značkou solárií německé výroby a v průběhu let se díky špičkové kvalitě a nadčasovému designu stala i značkou nejrozšířenější. Naše solária vyhovují nejpřísnější Evropské normě 0,3 a navíc sledujeme ty nejnovější trendy v oboru opalování a snažíme se zákazníků přinést to nejlepší. Současnou novinkou, kterou si i naši zákazníci velice pochvalují jsou speciální lampy Smart Sun, které máme ve většině našich soláriích osazeny, buď samostatně nebo jsou součástí tzv. hybridního osazení solárií (více info u jednotlivých typů solárií) . O Smart Sun lampách se můžete dočíst v sekci Aktuality. Příjemný, odborně vyškolený personál je připraven nabídnout každému i těm nejnáročnějším zákazníkům široký výběr super i turbo solárií, speciálně vyvinutou solární kosmetiku od německého výrobce Tannymaxx, která podporuje dlouhotrvající efekt opálení. Pro příjemnější čekání vám můžeme nabídnout posezení při kávě.

JAKÉ JE NAŠE KRÉDO A PŘÍSTUP K TOMU, JAK SE VLASTNĚ SPRÁVNĚ OPALOVAT?

Pokud dodržujete správné zásady opalování v soláriu není třeba se obávat spálení pokožky. Přesto je potřeba brát ohled na typ pleti a individuální citlivost kůže. Osoby s pokožkou necitlivou na slunce, která se rychle opaluje mohou okamžitě začínat s vyšším intervalem, naproti tomu osoby s pokožkou, která se na slunci projevuje citlivě začínají nejprve s kratším intervalem a zvyšují dávku postupně s přibývajícím zbarvením. Je důležité absolvovat maximálně jedno opalování denně a maximálně deset opalování v průběhu dvou až tří týdnů. V následné době postačí jedno nebo dvě opalování týdně pro udržení požadovaného hnědého zbarvení. Je potřeba držet se doporučených opalovacích časů pro daný typ kůže a solária. Před opalováním je nutné odstranit kosmetické přípravky (včetně parfémů) a nepoužívat žádné krémy, určené k opalování na slunci. Kosmetické krémy na opalování s ochranným faktorem mají odfiltrovat agresivní sluneční záření a srovnatelné záření je ale obsaženo v záření solárií v minimálním množství, takže je taková ochrana zbytečná. Při opalování je nutné použít ochranné brýle, aby nedošlo k poškození očí a odložit veškeré šperky.

JAK DLOUHO VYDRŽÍ OPÁLENÍ?

Zhruba 2 až 4 týdny po poslední sluneční lázni. V důsledku přirozeného obnovování kůže se postupně odlupují nejsvrchnější buňky pokožky. Cca za 28 dní se kůže obnoví. Příslušnou péčí – třeba pomocí solární kosmetiky – lze udržet hnědé zbarvení déle.

JAK PRODLOUŽIT OPÁLENÍ Z DOVOLENÉ?

Navštivte jednou až dvakrát týdně solárium. Jen několik málo minut opalování pak stačí k tomu, aby se udrželo Vaše opálení z dovolené.

Tyto a jistě i další rady Vám obsluha ve studiu ráda poskytne a na Vás už je jen první krok – otevřít dveře solárního studia a přesvědčit se na vlastní kůži! Těšíme se na Vás. Team Solárního studia ErgolineAdd block