SLUŽBY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Opalovací  lampy/trubice  do Vašich solárií nabízíme pouze v TOP kvalitě  s těmi nejlepšími parametry pro maximální spokojenost s  opálením Vašich zákazníků. 

Všechny nabízené opalovací lampy/trubice  jsou v souladu s EU normou 0,3W/m2

Od roku 2014 nabízíme novinku v opalování a to kolagenovoopalovací lampy SmartSun od výrobce ERGOLINE Německo. Tyto speciální lampy/trubice  Vás překvapí příjemným růžovým světlem, krásným opálením, konstantní křivkou svítivosti na hranici 0,3 W/m2 , bonusem v podobě IR světla, které způsobuje podporu tvorby kolagenu v pokožce a tím zamezuje vysušování pokožky působením UV světla.

Vyzkoušejte i naše privátní lampy/trubice WILD SUN, které mají nové unikátní  spektrum slunečního záření, nejlepší příměs fosforu pro přirozené okamžité  dlouhotrvající opálení. 

Pro zpracování cenové nabídky kontaktujte naše obchodní oddělení: ergoline@ergoline.cz

Originální díly

Servis solárií a prodej originálních náhradních dílů na solária ERGOLINE, zajištění profesionálního servisu solárií ERGOLINE, výměny lamp v soláriích ERGOLINE, MEGASUN, čištění  solárií, stěhování solárií ERGOLINE.

Doplňky pro Vaše solária

Nabízíme k prodeji ochranné brýle Sunnies, ochranné čočky, dezinfekci Solarfix určenou speciálně na ochranu a dezinfekci akrylových desek všech typů solárií,  odličovací ubrousky ERGOLINE, rohožky před solária, vůně do solárií ERGOLINE a originál Aquafresh pro solária ERGOLINE, dalšími doplňky jsou  bonbony ERGOLINE, balzámy na rty ERGOLINE  osvěžující jednorázové ubrousky ERGOLINE, tašky ERGOLINE,  stojánky „Čerstvě dezinfikováno“, ABO karty nebo Bonus karty, kolagenové nápoje SUN SHOT a to vše můžete objednat přímo z našeho e-shopu.

Solární kosmetika Tannymaxx a Ergoline

Přes 20 let spolupracujeme s německým výrobcem  solární kosmetiky Tannymaxx, která je především díky kvalitě a příznivé ceně oblíbená mezi našimi zákazníky, kde stálicí a TOP produktem této značky je již několik let řada BROWN, BLACK BROWN a BLACK BROWN GOLD. Nahlédněte do našeho e-shopu, kde můžete jednoduše objednávat. Vše nabízené máme skladem.

Dalším TOP produktem mezi kosmetickými přípravky je krém  Colagen a Color  C2 – speciální přípravek vyvinutý výrobcem solárií ERGOLINE Německo a je určen jak do hybridních solárií, tak i do klasických solárií. Doporučujeme však použití tohoto výjimečného krému pro každodenní používání. Vaše pokožka tuto péči ocení.

 Eshop solární kosmetiky Tannymaxx a C2