SOLÁRNÍ STUDIO

AKTUALITY


Parkování

Vážení zákazníci,

pro možnost parkování u našeho solárního studia je nově nutno použít vjezd přes placené parkoviště hotelu Metropol. Parkovací lístek si vezměte sebou do solárního studia, kde vám obsluha zaktivuje bezplatný výjezd.

Platí pouze pro zákazníky Solárního studia Ergoline, po dobu opalování v soláriu a to v maximální délce 30 minut.

Více info u obsluhy.


JSME TU PRO VÁS JIŽ 25 LET

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za vaši přízeň, která nám umožnila oslavit již 25. výročí otevření solárního studia Ergoline v Českých Budějovicích. Protože si zakládáme na kvalitních službách, pořídili jsme v letošním roce hned tři nová solária z nejluxusnější modelové řady německého výrobce solárií značky Ergoline. Budeme rádi pokud je přijdete vyzkoušet.

10.12.2018NOVINKA – SMARTSUN LAMPY DO SOLÁRIÍ

Smartsun – to je jedinečná kombinace červeného – kolagenového světla a jemné krásy opalování UV světlem, dle EU normy. Výsledkem je sametový pocit na kůži a přirozeně opálená pleť. Tato technologie byla dlouhodobě zkoušena a vylepšována až do současné podoby Smartsun kolagenovo-opalovacích lamp.

Kolagenové světlo:
– stimuluje tvorbu kolagenu a tím zpomaluje stárnutí pokožky
– podporuje krevní oběh
– podporuje okysličení organismu
– redukuje vrásky a vyhlazuje pokožku
– způsobuje příjemné zahřátí organismu
– minimalizuje klasickou nežádoucí vůni kůže po opalování

UV světlo:
– způsobuje opálení pokožky
– podporuje pigmentaci kůže
– má biopozitivní efekt
– podporuje tvorbu vitamínu D

Kombinací těchto dvou druhů světel získáte přirozenou barvu opálení, doplníte neustále chybějící vitamín D, který je základním stavebním prvkem každého organismu a tím budete předcházet případným nemocem, zlepšíte stav Vaší pokožky a budete se cítit mladistvěji, přirozeněji a spokojeněji.
Smartsun lampy si získají své zákazníky jak z řad stávajících návštěvníků, tak otevřou touto novou technologií přístup zákazníkům, kteří jsou k opalování v soláriích skeptičtí – jejich důvodem bývá strach z rychlejšího stárnutí pokožky, čemuž nové Smartsun lampy pomáhají zabránit.
Přijďte vyzkoušet nové Smartsun lampy do solárního studia ERGOLINE, Senovážné nám. 2, České Budějovice a přesvědčte se o pozitivních vlastnostech této nově nabízející služby.
Tyto lampy ocení ti, kteří chtějí udělat něco pro svou krásnou, zářivou a atraktivní přirozeně opálenou pleť.
Abyste tyto pozitivní účinky poznali osobně na své kůži, je potřeba navštívit solárium se Smartsun lampami cca 5x.


Průzkum

Slečna Aneta 21 let ČB – zpočátku jsem netušila, v čem mohou být nové lampy lepší než v ostatních soláriích, ale když jsem hned poprvé vylezla ze solária, tak jsem vůbec necítila tu klasickou solárkovou vůni, již po 2. návštěvě jsem zjistila, že kůže je krásně hebká a neměla jsem pocit, že bych se po sprchování měla namazat nějakým dalším krémem. Nehledě na to, že barva z těchto lamp je krásná středomořská, velice se mi tato nová služba zamlouvá.
Nikdy předtím bych do tohoto solária nešla (je určeno pro začátečníky pozn. provozovatele) a teď už nepůjdu do jiného než do Smart Sunového…

Paní Jana 37 let ČB – na doporučení obsluhy jsem vyzkoušela novinku v tomto studiu. Na první pohled se mi líbilo, že solárium svítí růžově a po ukončení opalování jsem zjistila, že vůbec nejsem cítit solárkem. Opálení bylo vidět ihned, takže spokojenost s volbou byla okamžitá.
Po třetí návštěvě tohoto solária jsem měla na dotek velice hebkou, krásně opálenou kůži a jakoby se leskla. Všem kamarádkám doporučuji tuto novou službu…

Slečna Dominika 19 let ČB – do solária jsem párkrát již zašla, ale nikdy jsem si ničeho moc nevšímala, protože jsem snědá a opálím se všude. Na doporučení kamarádky jsem navštívila solárium s novými lampami a zapojila se tak do testovacího opalování v tomto soláriu. Hned napoprvé jsem nic nepozorovala, je pravda, že jsem šla ještě odpoledne s kamarádkou na kávu a vůbec jsem necítila to solárko, jako tomu bývalo pokaždé. Opálení viditelné bylo, ale při další návštěvě, kdy jsem šla ob den, jsem již cítila, jak je kůže hladká a jemná, hlavně na rukou a na nohou.. Celkem jsem absolvovala 5 návštěv a všem vřele doporučuji, krásné opálení, hladká kůže, žádný nežádoucí zápach ze solária. Po sprchování se již nemusím tolik mazat, kůže se nevysušuje, takže jsem maximálně spokojená…

Paní Marcela 39 let ČB – jsem pro vyzkoušet něco nového, když se testovaly asi před 3 lety kolagenové lampy, také jsem to měla možnost vyzkoušet, ale tam to bylo o něčem jiném, samotné kolagenové lampy neopalovaly – je pravda, že regenerace kůže po 10 návštěvách také byla vidět, ale chybělo to opálení. Nyní Smart sun lampy nejenže regenerují kůži, ale i krásně opalují – viditelný účinek jsem poznala již při 3. návštěvě tohoto nového testování.
Čekala jsem leccos, ale takovouhle krásnou barvu a hebkou a lesklou pokožku zároveň asi ne. Velkým překvapením také bylo, že vůbec nejste citít solárkem, když se pak ještě chystáte na nějakou schůzku nebo na odpolední směnu do práce.. Jsem nad očekávání spokojena, do jiného solária už chodit nebudu a hlavně mohu všem vřele doporučit, protože mám tyto lampy vyzkoušené na vlastní kůži…

Paní Jana 59 let, ČB – vrátila jsem se z dovolené v Chorvatsku a po 14 dnech, kdy u nás nebylo počasí nic moc přišel čas navštívit solárium a barvu od moře si udržovat uměle. Na doporučení obsluhy solária jsem se nechala zařadit do testovacího programu na nových Smart sun lampách. Na poprvé jsem nic moc nepoznala, snad jen to, že po absolvování opalování nebyla moje kůže cítit soláriem, tak jak tomu bývalo pokaždé.. Od druhé návštěvy jsem již
pociťovala nepatrné zlepšení stavu kůže na omak a od 4. návštěvy je kůže neuvěřitelně hebká a krásně opálená. Doporučuji vyzkoušet tuto novinku. Všem známým, kteří se mě ptají odkud jsem se vrátila, říkám: z ERGOLINE na Senovážném…