Prestige Pure

PRESTIGE

PURE

PRESTIGE PUREPURE UV-PERFORMANCE

Díky omezení komfortních funkcí solária, nabízí Prestige Pure nejlevnější produkt nejvyšší třídy Ergoline. Velká osvětlená místa exteriéru přitahují pozornost zdaleka. 48 UV lamp s energeticky úspornou technologií Smart Performance, čtyři výbojky na obličej Ultra Performance PLUS a volitelná možnost zakoupení LED opalovače ramen zaručují vynikající výsledky opalování po celém světě.

Klimatizace PLUS a nové  Cooling PLUS nabízejí standardní relaxační opalování. Kromě toho lze Prestige Pure individuálně rozšířit o rozsáhlé komfortní funkce, které jsou k dispozici pouze v nové řadě Prestige od Ergoline.

Úspora energie

Chytrý výkon

48 UV lamp Trend Advanced a energeticky úsporným inteligentním výkonem zaručují skvělé opalování na těle.

Obličejové výbojky

Ultra Performance Plus

4 vysokotlaké výbojky včetně 3 UVB špaget způsobují  vynikající a přímo viditelné opálení na obličeji.

UV LED opalovač ramen

Perfektní všestranné opálení

Unikátní souhra UVA LED a nových UVB kompaktních lamp po celém světě. Pro zvláště intenzivní opálení – také v oblasti ramen.

 

UV-Technologie

Technologie Ultra Performance Plus se skleněnými reflektory, špagetovými lampami a speciálně potaženými filtračními skly zajišťuje intenzivní a přímo viditelné opalování v oblasti obličeje. Na těle zaručuje 48 UV lamp Trend s úsporou energie Smart Performance vynikající opálení. Nový opalovač ramen není jen vizuálním zvýrazněním solária, ale díky 40 UVA LED a kompaktních zářivek UVB umožňuje vynikající všestranné opálení. Navzdory zlepšenému výkonu byla spotřeba energie výbojek ve srovnání s předchozím modelem snížena o více než 80%.

 • Smart Performance
 • 48 UV lamp po 160 wattech
 • 4 obličejové výbojky, každá 520 wattů (max.)
 • UV LED opalovač ramen

 

Komfort

Klimatizace PLUS a nové  Cooling PLUS nabízejí jako standardní solária relaxační opalování.  Cooling PLUS obklopuje tělo rovnoměrným proudem vzduchu, který připomíná chladný mořský vánek. Všechna nastavení wellness lze uložit na kartu zákazníka pomocí NFC Connect. Takže každý automaticky získá své oblíbené solárium.

Kromě toho lze Prestige Pure individuálně rozšířit o rozsáhlé komfortní funkce, které jsou k dispozici pouze v nové řadě Prestige od Ergoline.

 • Klimatizace Plus
 • Cooling Plus
 • NFC Connect / osobní pohodlí
 • Volitelné: Aqua Fresh & Aroma
 • Volitelné: Cinematic Sound with Bluetooth®

 

Ovládání

Patentovaný elektronický asistent hlasu (E.V.A.), který čeká na patent, umožňuje poprvé provozovat solárium pomocí hlasových příkazů. Hlasové ovládání lze aktivovat jedním kliknutím prostřednictvím velkého externího displeje. Výukový program s videem vysvětluje jednoduché ovládání.

Prestige Pure samozřejmě nabízí intuitivní ovládání se dvěma velkými dotykovými displeji. Navigace v menu s velkými symboly je strukturována jako chytrý telefon. Po zahájení opalování se displej přepne do černobílého režimu, což výrazně zvyšuje čitelnost bez ohledu na použité ochranné brýle proti UV záření.

 • Elektronický hlasový asistent (E.V.A.)
 • 10 '' vnější dotykový displej
 • 7 '' dotykový displej
 • Hlasový průvodce

 

Design

Ústředním designovým prvkem Prestige Pure je logo Ergoline, které je harmonicky integrováno do designu zařízení. Symbióza designu a technologie přináší inovaci, eleganci a výkon na první pohled. Zcela přepracovaný a osvětlený interiér vás zve k vyzkoušení opálení ve své třídě. Velké  bílé světelné povrchy LED a jemné barvy ve Sparkling Silver se perfektně hodí do každého studia. Pomocí NFC a ve Správci profesionálních nastavení lze statickou barvu osvětlení v případě potřeby snadno změnit.

 • Barva zařízení:  Sparkling Silver
 • LED venkovní osvětlení
 • LED vnitřní osvětlení

TECHNICKÁ DATA

Rozměry produktu
(D x Š x V v cm)
V uzavřeném stavu
241 × 155  × 151
V otevřeném stavu
241 × 155  × 198
Požadované vnitřní rozměry kabiny
(Délka x Hloubka v cm)
250 x 230
Maximální celkový výkon při připojení na
400/415 V 3N
11.800 W
Jištění 3 x 25 A
Hmotnost 620 kg