Spectra Lightvision

PRESTIGE
LIGHTVISION

SPECTRA

Nová Prestige Lightvision Spectra nabízí jedinečný opalovací zážitek s intenzivní péčí o pleť. Snížené infračervené záření nového obličejového solária Spectra LED dělá hybridní opalování ještě jemnější a příjemnější než kdy dříve. Inovativní světelná technologie je certifikována německou společností Medical Active. Pouze to nejlepší pro pokožku!

Více než 200 LED Beauty Light LED pečuje o pokožku a redukuje zimní deprese jasným světlem. Díky systému Personal Sunstile získáte opálení snů stisknutím tlačítka. Kompletní komfortní vybavení včetně hlasového ovládání E.V.A., Cinematic Sound s Bluetooth® a Climatronic Plus zaručuje  maximální komfort a relaxaci.

Technologie SPECTRA LED v obličejové části

Ergoline Spectra představuje začátek nové éry v oblasti UV a světelné technologie. Kromě UV záření produkují konvenční vysokotlaké obličejové výbojky především infračervené záření. Infračervené záření vnímáme jako příliš intenzivní  v důsledku zarudnutí a napětí v pokožce po opalování. Ergoline Spectra generuje pouze požadované světelné spektrum. Nižší vývoj tepla chrání pokožku a umožňuje efektivnějšímu působení kosmetického světla pro péči o pleť. Pro nejlepší a nejhladší opalovací zážitek všech dob.

Nové LED diody UVA se speciálně vyvinutým systémem reflektorů nabízejí přímo viditelné opálení. Špagetky  doplňují světelné spektrum s UVB. Rovněž může být výrazně snížena ventilace obličeje, díky které je opalování tišší a uvolněnější. Díky optimalizovanému světelnému spektru je opalování nesrovnatelně jemné  a pocitově  příjemné.

Zároveň opalovače obličeje LED snižují spotřebu energie přibližně o 90% a mají životnost nejméně 20 000 hodin. Opalovací výkon je vždy konstantní a místo možného zarudnutí obličeje je na celé tváři rovnoměrné intenzivní opálení. Zažijte nové spektrum světla!

Maximální péče

Beauty Light

Více než 200 LED světel  a 14 SmartSun lamp garantují maximální  efektivní péči o pokožku, kterou můžete získat. Perfektní opálení a  sametově hebká pokožka.

Osobní nastavení

Od jemného po intenzivní

Osobní nastavení můžete jednoduše získat jedním stiskem tlačítka. Od jemného k intenzivnímu, každý dostane své vlastní opálení.

LED opalovač ramen

Perfektní všestranné opálení

Unikátní kombinace červených LED světel , UVA LED a UVB kompaktních lamp. Pro krásné opálení s další péčí o pleť v oblasti ramen.

 

Spectra

Ergoline Spectra produkuje pouze požadovaná světelná spektra. Nové LED diody UVA se speciálně vyvinutým systémem reflektorů nabízejí přímo viditelné opálení. Špagety lampy doplňují spektrum UVB. Díky sníženému infračervenému záření je Spectra jemnější než jakékoli běžné solárium s vysokotlakou technologií. Namísto jednotlivých „začervenání “ je na obličeji rovnoměrně intenzivní opálení. Nižší vývoj tepla chrání pokožku a zefektivňuje práci Beauty Light. Rovněž může být výrazně snížena ventilace obličeje, díky které je opalování tišší a více  relaxační. Rozhodněte se pro zcela nový zážitek ze slunce a světla.

 • Speciálně vyvinutý systém reflektorů

 • UVA LED

 • Smart Sun špagety  8 W

 • Životnost UV LED: 20 000 hodin

 • Úspora elektřiny : 2 KW

 

Beauty Light

Strach z vrásek a předčasné stárnutí kůže je největší překážkou používání solárií. Zvláštní pozornost byla proto věnována zlepšení péče o pleť. Neustálý další vývoj technologie Beauty Light LED umožňuje výrazně homogennější distribuci světla prostřednictvím nového systému reflektorů. Více než 200 vysoce výkonných LED diod zaručuje efektivní péči o pleť na obličeji, dekoltu, ramenou a na těle. Hybridní technologie zároveň stimuluje produkci kyslíku v pokožce, což navíc podporuje opalování se stejným UV výstupem. Pro zářivou pleť a sametovou pokožku.

 • Beauty Litht Complete

 • Hybridní technologie

 • Více než 200 vysoce výkonných LED

 • Optimalizovaný reflektorový systém LED Light Beauty

 

Komfort

Prestige Lightvision Spectra je standardně dodávána se všemi komfortními funkcemi, které máte rádi. Díky tomu je opalování příjemnou krátkou dovolenou. Komfortní vybavení s Aqua Fresh, Aroma, Climatronic Plus a novým Cinematic Sound system včetně Bluetooth ® nabízí luxus na nejvyšší úrovni. Před opalováním můžete na dotykovém displeji nastavit všechna příjemná nastavení a pomocí NFC Connect je uložit na zákaznickou kartu pomocí čipu NFC. Pokud je čip při další návštěvě držen před symbolem NFC, Prestige Lightvision Spectra se automaticky nastaví podle vašich osobních preferencí. Lehněte si, zavřete oči a uvolněte se!

 • Standardní kompletní vybavení
 • Cinematic Sound s technologií Bluetooth®

 • 3zónová ventilace s Climatronic Plus
 • NFC Connect / osobní pohodlí

 • Multi Relax tvarovaná akrylová deska
 • Aqua Fresh & Aroma

 

Ovládání

Elektronický hlasový asistent (E.V.A.), umožňuje poprvé ovládat solárium pomocí hlasových příkazů. Hlasové ovládání lze aktivovat jedním kliknutím prostřednictvím velkého externího displeje. Výukový program s videem vysvětluje jednoduché ovládání. Prestige Lightvision Spectra samozřejmě nabízí intuitivní ovládání se dvěma velkými dotykovými displeji. Navigace v menu s velkými symboly je strukturována jako chytrý telefon. Po zahájení opalování se displej přepne do černobílého režimu, což výrazně zvyšuje čitelnost, bez ohledu na použité ochranné brýle proti UV záření.

 • Elektronický hlasový asistent (E.V.A.)
 • 10 '' vnější dotykový displej

 • 7 '' dotykový displej
 • Videa a návody

 • Hlasový průvodce

TECHNICKÁ DATA

Rozměry produktu
(D x Š x V v cm)
V uzavřeném stavu
241 × 155  × 151

V otevřeném stavu
241 × 155  × 198
Požadované vnitřní rozměry kabiny
(Délka x Hloubka v cm)
250 x 230
Maximální celkový výkon při připojení na
400/415 V 3N
14.400 W
Jištění 3 x 35 A
Hmotnost 600 kg