Spectra Bluevision

BLUEVISION

SPECTRA

Prestige Bluevision Spectra využívá nejnovější technologii LED pro působivé výsledky opalování. 120 aktivujících světelných LED má aktivační účinek na organismus díky modrému světlu a připravuje pokožku na opalování. To umožňuje rychlou, viditelnou a zvláště intenzivní přímou pigmentaci.

Díky sníženému infračervenému záření je nové obličejové solárium Ergoline Spectra jemnější a příjemnější než solária s vysokotlakými výbojkami. Ergoline Spectra vždy zaručuje 100% výkon a rovnoměrně intenzivní opálení po celé tváři.

SPECTRA LED opalování obličeje

Ergoline Spectra představuje začátek nové éry v oblasti UV a světelné technologie. Kromě UV záření produkují konvenční vysokotlaké obličejové výbojky především infračervené záření. Infračervené záření vnímáme jako příliš  intenzivní  v důsledku zarudnutí a napětí v pokožce po opalování. Ergoline Spectra generuje pouze požadované světelné spektrum. Nižší vývoj tepla chrání pokožku a umožňuje efektivnějšímu působení kosmetického světla pro péči o pleť. Pro nejlepší a nejhladší opalovací zážitek všech dob.

Nové LED diody UVA se speciálně vyvinutým systémem reflektorů nabízejí přímo viditelné opálení. Špagety  lampy doplňují světelné spektrum s UVB. Rovněž může být výrazně snížena ventilace obličeje, díky které je opalování tišší a uvolněnější. Díky optimalizovanému světelnému spektru je opalování nesrovnatelně jemné  a příjemné.

Zároveň opalovače obličeje LED snižují spotřebu energie přibližně o 90% a mají životnost nejméně 20 000 hodin. Opalovací výkon je vždy konstantní a místo jednotlivých začervenání  je na celé tváři rovnoměrně intenzivní opálení. Zažijte nové spektrum světla!

Aktivace technologie světla

Intenzivní opálení

Technologie Activating Light (patentováno) zaručuje zvláště intenzivní výsledky opalování.

Osobní nastavení

Od jemného po intenzivní

Osobní nastavení  nabízí  volbu  opalování stiskem tlačítka. Od jemného k intenzivnímu, každý dostane své vlastní opálení.

UV LED opalovač ramen

Perfektní všestranné opálen

Unikátní souhra UVA LED a nových UVB kompaktních lamp . Pro zvláště intenzivní opálení – také v oblasti ramen.

 

Aktivující světlo

Intenzivní, přímo viditelné opálení se 120 LED aktivujícími světly! Modré světlo působí jako vodič, je výborné   pro chronobiologické přizpůsobení lidí se jednotlivým částem dne, které mají velký význam na náš organismus, ten se aktivuje,  má energizující vlastnosti a zvyšuje celkovou naši výkonnost. V kůži působí jako dirigent, který zajišťuje koordinaci jednotlivých světelných reakcí. Modrá signalizuje buňkám přítomnost slunečního světla, a tím tak zahajuje rychlejší opalovací reakci. Při stejné UV dávce je opálení viditelně zesíleno.

 • 120 aktivačních světelných LED
 • Aktivační účinek modrého světla
 • Intenzifikace opálení

 

UV Technologie

Prestige Bluevision Spectra využívá sílu modrého světla v kombinaci s nejnovější UV technologií. Modré světlo má aktivační účinek na celý organismus a připravuje pokožku na opalování. To umožňuje zvláště intenzivní přímou pigmentaci. Pro okamžitě viditelný efekt!

Ergoline Spectra produkuje pouze požadovaná světelná spektra. Nové LED diody UVA se speciálně vyvinutým systémem reflektorů nabízejí přímo viditelné opálení. Špagety lampy doplňují spektrum UVB. Díky sníženému infračervenému záření je Spectra jemnější než jakékoli běžné solárium s vysokotlakými výbojkami. Namísto jednotlivých „začervenání “ je na obličeji rovnoměrně intenzivní opálení. Nižší vývoj tepla chrání pokožku a zefektivňuje práci Beauty Light. Rovněž může být výrazně snížena ventilace obličeje, díky které je opalování tišší a více relaxační. Pro zcela nový zážitek ze slunce a světla. S Personal Sunstyle si můžete vybrat ze tří individuálních opalovacích programů - od jemných po intenzivní. Tímto způsobem dostane každý uživatel své vlastní opálení.

 • Dynamický výkon
 • Volitelná intenzita UV záření
 • 52 lamp po 200 wattech
 • 120 LED modrých světel
 • 4 smartsun UVB špagety

 

Komfort

Prestige Bluevision Spectra  je samozřejmě standardně vybaven všemi komfortními funkcemi, které máte rádi. Díky tomu je opalování příjemnou krátkou dovolenou. Wellness vybavení s Aqua Fresh, Aroma, Climatronic PLUS a novým Cinematic Soundsystem nabízí luxus na nejvyšší úrovni. Všechna komfortní nastavení lze nastavit na externím dotykovém displeji před opalováním a uložit na zákaznickou kartu pomocí NFC Connect. Pokud je čip při další návštěvě držen před polem NFC, Prestige Bluevision  Spectra se automaticky nastaví na všechny osobní preference. Lehněte si, zavřete oči a relaxujte - každý si automaticky získá své oblíbené solárium.

 • Standardní kompletní vybavení
 • CinematicSound s technologií Bluetooth
 • 3zónová ventilace s Climatronic Plus
 • NFC Connect / osobní nastavení
 • Multi Relax tvarovaná akrylová deska
 • Aqua Fresh & Aroma

 

Ovládání

Patentovaný elektronický asistent hlasu (E.V.A.), který čeká na patent, umožňuje poprvé provozovat solárium pomocí hlasových příkazů. Hlasové ovládání lze aktivovat jedním kliknutím prostřednictvím velkého externího displeje. Výukový program s videem vysvětluje jednoduché ovládání.

Prestige Bluevision  Spectra samozřejmě nabízí intuitivní ovládání se dvěma velkými dotykovými displeji. Navigace v menu s velkými symboly je strukturována jako chytrý telefon. Po zahájení opalování se displej přepne do černobílého režimu, což výrazně zvyšuje čitelnost, bez ohledu na použité ochranné brýle proti UV záření.

 • Elektronický hlasový asistent (E.V.A.)
 • 10 '' vnější dotykový displej
 • 7 '' dotykový displej
 • Funkce videa na displeji
 • Hlasový průvodce

 

Design

Tmavá kovová antracitová barva  solária a modré LED dekorační  jak venkovní, tak vnitřní osvětlení odlišuje Prestige Bluevision Spectra od všech ostatních solárií. Ústředním designovým prvkem Prestige Bluevision Spectra  je vnější dotykový displej, který je harmonicky integrován do designu zařízení a na kterém lze vždy přehrávat nejnovější videa. Zcela přepracovaný a jasně osvětlený interiér vás zve k vyzkoušení příjemné dávky slunce ve své třídě.

 • Barva zařízení: Antracitová kovová
 • LED světelná show s vysoce výkonnými LED
 • Více než 200 vybraných barev a světlých animací
 • LED vnitřní osvětlení: jasně osvětlený interiér
 • Jasné podsvícení v pohotovostním režimu

TECHNICKÁ DATA

Rozměry produktu
(D x Š x V v cm)
V uzavřeném stavu
241 × 155  × 151

V otevřeném stavu
241 × 155  × 198
Požadované vnitřní rozměry kabiny
(Délka x Hloubka v cm)
250 x 230
Maximální celkový výkon při připojení na
400/415 V 3N
14.400 W
Jištění 3 x 35 A
Hmotnost 610 kg